Jak winna wyglądać dopracowana wizytówka?

Wielu właścicieli firm nie ma przekonania istotnym elementem stereotypu jest oferowanie wizytówki. Tworzą oni przypadkowy model tego miniaturowego kartonika i wypełniają go wieloma zbędnymi informacjami.

A przecież wybór odpowiedniego stylu, jaki pozwoliłby na przedstawienie partnerom biznesowym najważniejszych informacji, nie jest najprostszy. Wizytówka pełni dzisiaj wiele funkcji. Odpowiednie tworzenie wizytówek umożliwia przedstawienie się drugiej osobie.
druk wizytówek

Autor: Brad Einarsen
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka służbowa winna zawierać symbol przedsiębiorstwa, imię, nazwisko oraz stanowisko właściciela, dane kontaktowe, typ działalności oraz dobrze jest zamieścić odwołanie do strony internetowej, na jakiej można odnaleźć dodatkowe informacje. Umieszczanie na wizytówce większej ilości informacji spowoduje, iż wizytówka okaże się nieczytelna. Dobór form i jakości jest dla zwykłego klienta ogromny począwszy od gatunków materiałów z jakich są produkowane wizytówki, aż po zastosowane wielkości blankietu, barwy, czcionki, na metodzie wydruku kończąc. biuro (zobacz http://www.czystal.wroclaw.pl/sprzatanie-biur-wroclaw-psie-pole.html)
sala

Autor: Sarah Stierch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli tworzy własne wizytówki biuro rachunkowe można by pokusić się o umieszczenie na wizytówce czegoś oryginalnego, co odróżni konkretne biuro od innych, przy zachowaniu rzecz jasna wszystkich ważnych informacji teleadresowych. Gdy jesteśmy pewni, że potrafimy własną wizytówkę zaprojektować samodzielnie, pozostaje nam jedynie problem z ich wydrukowaniem. To jednak niewielki kłopot w czasie procesu ich tworzenia.

Na rynku znajdziemy ogrom drukarni, w których druk wizytówek jest ekspresowy. Trzeba dostarczyć, w jakikolwiek sposób firmie zajmującej się drukowaniem pliki graficzne, w ustalonych wcześniej formatach a w przeciągu krótkiego terminu mamy wydrukowany pliczek własnych wizytówek.