szklarska poręba

Szklarska Poręba o wybranej porze roku jest świetna miejscem na wyjazd

Są takie miejsca, które są wizytowane przez rzesze turystów, zarówno w okresie zimowym jak i wiosennym. Wielkie, modne miasta, Parki rozrywki, tropikalne rejony. Również miejscowości górskie należą do tej grupy. Zima przyciągają miłośników aktywności na nartach, wiosną i latem osoby, które lubią za dnia relaksować się na łonie natury, a wieczorem bawić się w lokalnej dyskotece. Jednym z tego typu miast jest Szklarska Poręba, ozdoba Karkonoszy.
Czytaj więcej
domek

Wczasy w Polsce – najbardziej znane hotele

Wakacje to okres wyczekiwany przez każdego. Nic zaskakującego, jest to bowiem czas beztroskiego wypoczynku kiedy jedynym naszym problemem jest to gdzie udać się na wakacje. Oczywiście częstymi destynacjami są te położone poza granicami naszego kraju. Jakie zatem miejscowości mogą się pochwalić największą popularnością?
Czytaj więcej
oświetlone miasto nocą

Co niezwykłego może zaoferować turystom Australia, w jakim terminie najlepiej udać się do tego pięknego kraju

Australia to najmniejszy kontynent na naszej planecie, co nie oznacza bynajmniej, że nieciekawym. Kraj ten, mimo że bardzo oddalony od Polski cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów, a i do zaoferowania ma rzeczywiście sporo. Każdy chyba, kto się tam wybiera, pomyśli o niezwykłym morskim świecie na Wielkiej Rafie Koralowej, i chyba każdy będzie chciał ją zobaczyć na własne oczy.
Czytaj więcej