Wycena nieruchomości – Jak wybrać profesjonalnego rzeczoznawcę?

Kiedy myślimy o kupnie lub zbyciu nieruchomościzawsze najbardziej stresującym elementem naszych negocjacji jest cena. Jak nie przepłacić albo jak przedstawić nabywcy najkorzystniejszą propozycję?

Wybierając agencję doradczą lub (polecana strona) doradcę majątkowego warto sprawdzić jak szeroki jest profil działania konkretnej firmy czy doradcy. O wiele lepiej zdecydować się na specjalistę, który ma doświadczenie w obszarze wielu zagadnień z branży tj.doradztwo nieruchomości, przygotowywanie raportów i analiz, prowadzenie szkoleń, odszkodowania i wywłaszczenia pod drogi,doradztwo prawnika czy pośrednictwo w obrocie majątkiem.. Zdarza się bowiem, że np. nabywając lub chcąc sprzedać działkę ze stojącym na niej budynkiem będziemy potrzebowali profesjonalnej porady w dużo szerszym zakresie niż wyłącznie określenie wartości samej nieruchomości.

Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.

Źródło: http://www.kgdm.pl/

Jeśli chcemy znaleźć naprawdę dobrego specjalistę czasem warto wpisać w wyszukiwarkę internetową niezbędne nam hasła takie jak np. „wycena firmy” lub „wyceny nieruchomości” i następnie przeczytać opinie osób, które już skorzystały z pomocy danego specjalisty. Dzięki temu dajemy sobie szansę na wybór uczciwego doradcy.