Ten, kto w obecnych czasach założył działalność, musi posiadać wizytówkę

Nie jest kluczowe czy jesteśmy designerem, czy prawnikiem. Jeśli świadczymy usługi, to musimy mieć wizytówki, żeby mieć możliwość je wręczać ludziom, którzy się z nami spotykają, ale również potencjalnym klientom.

wizytówki radca prawny

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
firma - odbicie

Autor: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy adwokat oraz radca prawny musi posiadać wizytówkę, żeby w dowolnej chwili móc ją wręczyć nowo spotkanej osobie. Może być tak, że będzie to następny klient lub osoba ta wręczy naszą wizytówkę komuś z bliskich. Ważne jest, aby wizytówka adwokata albo radcy wskazywała od razu na to, z jakiej specjalizacji się wywodzimy. Powinniśmy mieć zatem na wizytówce wagę, która w sądownictwie oznacza sprawiedliwość i Temidę, która w mitologii greckiej uosabiało praworządność oraz porządek. Jeśli chcemy zaprojektować najlepszą wizytówkę, to trzeba zlecić to specjalistom. Istnieją jednak jakieś wskazówki, które pozwolą nam wejść do kanonu. Powinny być one w niekrzykliwych odcieniach, które będą symbolizować pewność. Popularne są także wizytówki biało-czarne albo w stalowym kolorze. Nadadzą one wizytówce wiarygodnego stylu. Przecież takiego typu zawód musi opierać się na poczuciu klienta, że jesteśmy szanowani i można nam powierzyć swoje sprawy. Mamy możliwość wybrać trochę ostrą czcionkę, która udowodni, że radca jest dobrym specjalistą.

Możemy wybrać wizytówkę dwustronną, gdzie z jednej strony będzie wyłącznie logo firmy, a z drugiej wszystkie potrzebne informacje. Jeśli obracamy się w tej gałęzi i zainteresowały nas wizytówki radca prawny radca prawny oleśnica musi zlecić zrobienie projektu oraz wydruk.