Co znaleziono w starożytnym grodzie wzniesionym na chwałę Heraklesa?

W dniach, gdy na każdym etapie życia możemy doświadczać realności motta mówiącego, że reklama jest dźwignią sprzedaży, nie w każdym wypadku wiemy kto właściwie tworzy wszelakie strategie na daną reklamę.

A wszakże handel, a zatem reklama nie jest zjawiskiem nowo powstałym.

Jeżeli opublikowany tu artykuł jest według Ciebie interesujący, to bez obaw zobacz też uwagi z witryny (webtec.pl/) – one również są warte Twojego zainteresowania.

Było znane już wiele tysięcy lat temu.

skoki na trampolinie

Autor: Heather
Źródło: http://www.flickr.com

marki

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Czy pamiętasz, iż bujny handel miał miejsce przykładowo pomiędzy antycznymi mieszkańcami Egiptu i Grekami? W czasach aleksandryjskich istniało bowiem zalane obecnie portowe miasto pod nazwą Heraklejon, do którego przybywały wszelakie statki z produktami z różnych kultur. Interesujące, iż już wtedy musieli istnieć obywatele wykonujący twórczość słynną dzisiaj jako doradca marketingowy – doradca marketingowy. Skądś przecież nasi poprzednicy musieli o sobie wiedzieć. Oraz tak jak niegdyś starożytni Grecy zamieszczali na swoich wazach inskrypcje z hieroglifami, tak i obecnie doradca marketingowy działa dla firm z całkiem innej branży niż promocja.
doradca marketingowy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
A działalność nazywana jako marketing marki? Skoro mieszkańcy Grecji byli w stanie promować hieroglifami jakąś pochodzącą z Egiptu działalność, tak czyż my obecnie używając np. koszulkę z logiem słynnej firmy nie pracujemy niejako na rzecz reklamy marki takiej spółki? A noszone przez nas w drodze z marketu plastikowe torebki? Czyż nie jest to właśnie marketing marki? Naturalnie, iż tak. Tego rodzaju dowody można by wyliczać w wiekuistość.

Dzisiaj wręcz klapki, jeżeli tylko mają usytuowane logo spółki, a przecież tak najczęściej jest, pracują na rzecz wytwórcy wykonując funkcjonowanie nazywane jako marketing marki – czym jest marketing marek. Tak, reklama jest dźwignią handlu od czasów starożytnych aż do czasów dzisiejszych.