Czołówki petzl i detektory lawinowe

Specjalistyczne oraz niedrogie urządzenia wysokiej jakości dodatki to jedne z propozycji, które na rynku wyszukamy w rewelacyjnej cenie. To nie ceny jednak są najistotniejsze dla klientów, lecz ich pełna użyteczność i wielofunkcyjność godna pozazdroszczenia.

przekrój - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie widać to u sympatyków górskich wspinaczek i szeroko pojętych sportów ekstremalnych. Między innymi powodzeniem cieszą się nowatorskie detektory lawinowe – detektory lawinowe się przydały już kilka razy. Nowoczesna wersja znakomitego detektora znanej oraz cenionej od lat firmy okaże się znakomitym podarunkiem dla pasjonata. Dzięki dodanym trzem antenom i w całości cyfrowemu funkcjonowaniu, markowy detektor jest niezaprzeczalnie doskonałym i dobrze działającym urządzeniem. Ta wersja detektora została wyposażona w szczególnie użyteczne w górach funkcje, a są to markowanie, sprawdzanie grupy oraz informacja o liczby ludzi zasypanych. Ma także o wiele czytelniejszy i jaśniejszy wyświetlacz, a to właśnie upraszcza i polepsza jego obsługę. Urządzenie wielofunkcyjne nie waży dużo, więc nie czuje się go podczas wspinania.

odwzorowanie - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Do czego służą wielofunkcyjne czołówki petzl

Wieloletnie starania doświadczonych profesjonalistów pozwoliły na przygotowanie nowej generacji akcesoriów, czym są czołówki petzl. Są znacznie lepsze od swych poprzedników, bo są mniejsze oraz lżejsze. Ich doskonałość doczekała się licznych słów rekomendacji ze strony zadowolonych użytkowników. Czołówka firmowa ma niesamowicie dużą moc świecenia, która dochodzi nawet do 24 lumenów. Ze względu na najistotniejsze zalety nie różni się niczym od znacznej i funkcjonalnej latarki. Jest zasilana dwiema bateriami litowymi, jakie mogą być przechowywane bez problemu nawet do dekady – https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/oswietlenie/oswietlenie-czolowki/petzl133″ height=”81″ src=”https://www.youtube.com/embed/xWxbasZrK_8″ frameborder=”0″ allowfullscreen style=”float:right”>Posiada kolejne zabezpieczenia, które umożliwiają unikanie oddziaływania kłopotliwych bodźców zewnętrznych. Można ją umocować na wiele rozmaitych sposobów, przykładowo bezpośrednio na głowie z użyciem dwóch elastycznych sznureczków, jak również na daszku czapki czy na opasce elastycznej innej latarki czołowej.