Czemu warto spędzić sylwestra w górach

Są takie momenty w ciągu roku, które chcielibyśmy przeżyć w wyjątkowy sposób. Marzymy, aby były godne zapamiętania. Do takich dni bez wątpienia należy Sylwester. Przywitanie Nowego Roku wymaga specjalnej scenerii. Dlatego bardzo często imprezę sylwestrową planujemy nawet parę miesięcy prędzej.

Jeśli zamierzamy świętować sylwester kasprowicza 13 szklarska poręba sylwester 2013 w jakimś naprawdę modnym kurorcie, to warto pomyśleć o rezerwacji jeszcze latem np. pod adresem.

sztuczne ognie

Mnóstwo ludzi perfekcyjną zabawę sylwestrową wyobraża sobie w górskich miejscowościach. Nic dziwnego! Majestatyczne zbocza, mroźne powietrze na zewnątrz oraz buchający wesoło ogień w kominku to doskonały pomysł na zorganizowanie cudownej sylwestrowej randki. Mnóstwo panów wybiera przecież ten dzień na oświadczyny. Czy może być coś piękniejszego, niż ukochany, który klęczy przed swoją damą w takich okolicznościach przyrody? Jeśli zamierzamy spędzić tegorocznego sylwestra w naszych górach, to trzeba uczynić to w Zakopanem.

Zakopane nie bez powodu zostało ochrzczone polską zimową stolicą. Kto raz przebywał w tym mieście, ten zawsze będzie chciał tam wrócić. Sylwester w Zakopanem 2014 to świetna sposobność do uprawiania ukochanych sportów zimowych. Miasto gwarantuje wspaniałe ośrodki, które w każdym roku przyjmują tysiące amatorów narciarstwa. Możemy być pewni wysokiej jakości usług i nowoczesnej infrastruktury. Jeżeli zatem marzymy o powitaniu Nowego Roku na górskich szlakach, to Zakopane będzie najlepszym wyborem.

Ale musimy wiedzieć również o tym, że Zakopane to też miejscowość o długiej historii. W epoce Młodej Polski była to ukochana miejscowość turystyczna rodzimej śmietanki towarzyskiej. Najwięksi twórcy wyjeżdżali tutaj, by odciąć się od hałasu Warszawy i poszukać natchnienia. Ślady wielkich artystów są w Zakopanem do naszych dni. Możemy zobaczyć między innymi willę Karola Szymanowskiego, a także oglądać inne perełki architektury w stylu zakopiańskim. Ogromne wrażenie na turystach robi spacer po Krupówkach, głównym deptaku Zakopanego. Odnajdziemy tam wiele restauracji z przepysznym jedzeniem, a także wiele innych atrakcji.