Konferencje w urzekającym mieście – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto znajdujące się w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele ośrodków wczasowo-turystycznych. Część uzdrowiskowa opływa w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najsłynniejszym ogrodem spacerowym jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – drzew oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przybywa wielu kuracjuszy.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, świątynię św. Piotra i Pawła, kompleks Łazienek, zrobiony z drewna Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku wszyscy znajdą miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie destynacja dla emerytów. Jest tam też dużo bardzo komfortowych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel hotel niemcza spa Karola Müllera, znajdujący się w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987. Niefortunnie spłonął w 2008. Koniec końców został rozebrany w 2013. Aktualnie hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Oferują weekend lub dłuższy urlop połączony z pobytem w spa i pełną odnową biologiczną. Pozwala to urlopowiczom odpocząć , nabrać sił witalnych, upiększyć ciało i rozluźnić umysł.

W nowoczesnych domach gościnnych znajdują się też Kompleksy Konferencyjno-Szkoleniowe przystosowane do organizacji różnorodnych form mityngów biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te łączą ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z bogatym zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, mające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli są też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w niezwykle niskich cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w konferencjach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane na terenie hotelu potańcówki, karaoke czy tematyczne wieczorki. Goście mogą także skorzystać z hotelowego ogrodu, gdzie często organizowane są grille. Hotele w Ciechocinku to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego wypoczynku, ale i na konferencje.