procent

Jakie działania odnośnie wierzyciela podejmuje firma windykacyjna?

Żyjemy w czasach, kiedy wszędzie czyha na nas jakaś okazja na wydanie oszczędności. Z jednej strony to prawidłowo, że możemy kupować rzeczy najwyższej jakości, z drugiej jednak istnieje duża możliwość tego, że będziemy kupować za dużo oraz popadniemy w tzw. pętlę długów.
W tym czasie prawdopodobnie odezwie się do nas pewna firma, której pracownicy będą starać się nakłonić nas na spłacenie wierzytelności.
Czytaj więcej
Pralka turystyczna

Gdy zamierasz w czasie urlopu spać na biwaku, nie zapomnij zabrać ze sobą paru niezbędnych przyborów

Urlopowy czas chcielibyśmy spędzić nie tylko w towarzystwie koleżanek z podstawówki, ale także w jakimś ciekawym miejscu w naszym kraju lub zagranicą. Podczas gdy jedni preferują pobyt w luksusowym hotelu, to pozostali decydują się na kilkudniową wyprawę w góry. Decyzję, gdzie pojechać, trzeba podjąć odpowiednio wcześniej, ponieważ od tej właśnie decyzji dużo zależy, np. zawartość torby podróżnej.
Czytaj więcej
projektant wzornictwa przemysłowego

Wzornictwo przemysłowe – masz wyobraźnię? Poszukujesz pracy? Jeżeli tak, to wręcz idealne zajęcie dla Ciebie!

Posiadasz dużą wyobraźnię? W swojej głowie, kiedy na jakąś rzecz spoglądasz, rozmyślasz sobie – „zaprojektowałbym to lepiej” albo po prostu działasz, próbując coś stworzyć na całkowicie własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, że próbujesz swoich sił w tworzeniu własnego projektu od samych podstaw? Jeśli tak, to powinieneś zostać projektantem rzeczy przemysłowych.
Czytaj więcej
wyceny firm polskich

Windykacja – czyli, najbardziej skuteczne sposoby odzyskania z powrotem długów

Czym dokładnie bywa windykacja? Jakiego typu powstały sposoby jej egzekwowania? Jak dużo może ona kosztować i jaka osoba powinien za nią zapłacić – osoba która ubiega się o zwrócenie kosztów, czy może dłużnik? Co w ramach zapłaty za windykację, bywa zawarte wewnątrz umowie z przedsiębiorstwem windykacyjną lub kancelarią prawną? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżutkiego – felietoniku!
Czytaj więcej

W sytuacji kiedy obmyślasz pobyt w stolicy Podkarpacia, znajdź wygodny hotel, najlepiej niedaleko centrum miasta

Nieistotne czy wyjeżdża się w podróże zawodowe czy całkiem turystyczne – zawsze potrzeba zagwarantować sobie najlepsze okoliczności pobytu. Kluczowa jest już podróż, ale nie mniej ważne staje się zamówienie dogodnych miejsc noclegowych. W sytuacji, jeśli planuje się pobyt w stolicy województwa podkarpackiego, najlepiej poszukać obiektów noclegowych w centrum miasta, by mieć wszędzie niedaleko.
Czytaj więcej
1 2 3 7