Księgowość

Jak sprawnie rozliczyć się ze skarbówką?

Końcem roku wszyscy zaczynają myśleć o tym, że będzie trzeba rozliczyć własne przychody w urzędzie skarbowym. Niektórzy z nas rozliczają się na własną rękę, za pomocą specjalnego programu ułatwiającego wypełnienie formularza. Pozostali (ja także), wolą zlecić to zadanie fachowcom. Z tego powodu co roku w styczniu korzystając z komputera wbijają w wyszukiwarkę hasło: usługi księgowe. Mamy wtenczas pewność, że zeznanie podatkowe będzie należycie wypełnione, i prędko uzyskamy należny zwrot podatków.
Czytaj więcej
domki

Mazury i Kaszuby – miejsca idealne na relaks bez względu na porę roku – sprawdź, jak spędzić tam czas

Jeżeli marzy nam się odpoczynek wśród wzgórz, rzek, jezior, w miejscu, w którym na wyciągnięcie ręki mamy morze, wydmy, a także bory i lasy pełne pachnących sosen, jeżeli zamierzamy mieć do dyspozycji piaszczyste plaże i wysokie klify, wybierzmy na miejsce naszego urlopu Kaszuby. Z kolei Mazury to region znajdujący się w miejscu, w którym ścierają się wpływy klimatu morskiego i kontynentalnego. Jest to rewelacyjne miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój, żeglowanie i biwakowanie nad brzegami zachwycających swoją urodą mazurskich jezior wśród zapewniających przyjemny cień lasów. Mazury to również jedna z najzimniejszych części naszego kraju.
Czytaj więcej
Odra Wrocław

Prezenty z pomysłem

Jest wiele okoliczności, w czasie których ludzie obdarowują się wzajemnie. Są to różnego typu uroczystości, rocznice i inne nadzwyczajne momenty. Typ upominku zależy od tego, dla kogo jest przeznaczony i z jakiej okazji.
Czytaj więcej
Wyjazd narciarski

Już dzisiaj zacznij organizować wyjazd na narty na nadchodzącą zimę!

Obecnie wiele ludzi zaczyna prowadzić aktywny tryb życia. lubiana jest jazda na rowerze, nordic walking , a także siatkówka. Dużo osób w podeszłym wieku codziennie wybiera się na poranny jogging albo na zajęcia dla seniorów. Jest to niezwykle relewantne, ponieważ dzisiaj multum ludzi spędza długie godziny przy notebooku w pozycji siedzącej. Nie możemy bagatelizować aktywności fizycznej, bo tylko dzięki niej utrzymamy wigor przez długie lata.
Czytaj więcej
1 2 3