militaria

Militaria przez internet w najniższych cenach

Wielbiciele wypraw survivalowych cenią sobie rzeczy, jakie zawsze i wszędzie zdołają się przydać. Taką rzeczą, którą można używać prawie do wszystkiego jest delikatna i mocna linka spadochronowa. Pierwotnie wykorzystywana była jako lina do zawieszenia spadochronów amerykańskich sił zbrojnych. Jej otoczka zwijana jest z 32 nylonowych prążków, a rdzeń składa się z siedmiu dwuwarstwowych włókien. Kategoria militarna oznakowana jest numerem 550, co oznacza, że ma 4 mm średnicy. Potrafi utrzymać obciążenie około 250 kg. Paracord w dotyku i przeznaczeniu dość mocno różni się od pozostałych linek.
Czytaj więcej
Zdjęcia ślubne

Noclegi bliziutko morza – czyli, miasto Kołobrzeg latem, przeciwko święto Wielkiejnocy

Bardzo chcesz latem pojechać nad morze i poszukujesz idealnego hotelu? Wewnątrz Kołobrzegu odnajdziesz hotele położone jedynie paru metrów od samiutkiej wody! A może pragniesz inaczej spędzić Wielkanoc aniżeli w domu? Wielkanoc odbywana nad morzem być może przynieść nieoczekiwane dobre wrażenie!
Czytaj więcej
handel online

Kiedy warto wybrać się na szkolenia marketingowe?

Obecnie rynek jest przeładowany propozycjami miejsc pracy dla przedstawicieli handlowych i ekspertów do spraw od sprzedaży. Branża ta najczęściej daje szansę każdemu – i młodszym, i starszym, i tym z doświadczeniem w handlu, i tym zaraz po szkole. Najczęściej osoby oferujące pracę wśród przyszłych osób starających się o pracę szukają przede wszystkim talentu, smykałki do wykonywania tej profesji, chęci do pracy i gotowości do szybkiego zdobywania wiedzy i podwyższania umiejętności, a nie udokumentowanego stażu pracy.
Czytaj więcej