pit 37

Czy powiemy, kto powinien uzupełniać PIT 36?

Powoli zbliża się czas, w którym będziemy zmuszeni złożyć własne zestawienie rocznych zarobków za mijający rok. Potrzeba się zastanowić, czy pragniemy je uzupełniać sami, czy być może jednak chcemy to polecić komuś, kto lepiej się na tym zna.
Czy powiemy jak PIT 37 wypełnić?
Powinniśmy sobie zdawać kwestię, że okazują się być różnorakie rodzaje dokumentów, dlatego właśnie powinniśmy się na początku dowiadywać, czy naszą osobę będzie dotyczyć PIT 37.
Czytaj więcej
konta firmowe

Jak wybrać najlepsze konto firmowe, czyli finanse średniej spółki pod specjalnym nadzorem.

Finanse każdej firmy powinny być pod ścisłym nadzorem. Chociaż racjonalizowanie wszystkich największych wydatków jest oczywiście w pełni uzasadnione, to czasami zweryfikować należy także te o wiele mniejsze sumy okresowo wydawane na najróżniejsze bieżące rachunki. Po przeprowadzeniu niezbędnych analiz może więc okazać się, że nadeszła pora radykalnych zmian.
Czytaj więcej
kubek z logo

Ogromne zainteresowanie gadżetami, jakie mają wdrukowane znaki firmowe firm jako gwarant większej sprzedaży.

Tak duże zainteresowanie akcesoriami, które mają wdrukowane logotypy wybranych firm to gwarancja większej sprzedaży. O takiej tendencji alarmują eksperci z agencji reklamy, a przecież oni znają się na tym, jak nikt inny i opłaca się im pod takim kątem ufać. Dlatego trzeba samemu inwestować w tego typu gadżety, podczas gdy liczy się na zainteresowanie pośród interesantów.
Czytaj więcej
projektant wzornictwa przemysłowego

Wzornictwo przemysłowe – masz wyobraźnię? Poszukujesz pracy? Jeżeli tak, to wręcz idealne zajęcie dla Ciebie!

Posiadasz sporą wyobraźnię? We własnej głowie, kiedy na jakąś rzecz patrzysz, rozmyślasz sobie – „zaprojektowałbym to o wiele lepiej” albo najzwyczajniej działasz, próbując coś stworzyć na całkowicie własną rękę, chociażby rysując, nie wspominając już o tym, że próbujesz swoich własnych sił w tworzeniu własnego projektu od podstaw? Jeżeli tak, to powinieneś stać się projektantem przedmiotów przemysłowych.
Czytaj więcej
1 2 3 7