Wrocław

Jak przyjemne atrakcje oczekują na wycieczkowiczów decydujących się na podróż do Wrocławia?

Jeśli planujemy poznawanie pięknego miasta Wrocław i chcemy przyjemnie w nim spożytkować swój wolny czas, to opłaca się przejrzeć pokrótce najciekawsze atrakcje Wrocławia, jakie udostępnione są dla zwiedzających. Wrocław to bowiem bardzo rozrywkowe miejsce, cieszące się dużym zaciekawieniem i żyjące przez całą dobę. Wycieczkowicze lubiący zwiedzanie i słuchanie opowieści na temat urokliwych zakątków także znajdą coś dla siebie.
Czytaj więcej
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miejsca które musisz odwiedzić. Zobacz co radzą fachowcy

Najnowsze badania na temat turystów przyjeżdżających do Polski pokazują, że jest to kraj najczęściej odwiedzany przez obywateli krajów sąsiednich – Niemiec, Czech, Ukrainy itp. Od chwili otwarcia granic, coraz chętniej przyjeżdżają obywatele dalej położonych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, lub Włoch. Kraj nie za często zwiedzają turyści spoza kontynentu europejskiego.
Czytaj więcej
udane zakupy

Przemyślane zakupy ubraniowe. Gdzie dostaniemy dobre buty?

Udane zakupy poprawiają nastrój zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Bywa, że mała rzecz z taniego sklepu wpływa na nas terapeutycznie, co potwierdzi każdy, kto w przypływie chwili kupił sobie nowy case na smartfona albo figlarny kubek. Jednak zakupy ubraniowe lepiej zaplanować, w szczególności gdy nie mamy zamiaru spędzić całego dnia w centrum handlowym a potem wyjść bez niczego.
Czytaj więcej
Kuba

Wypoczynek na innym kontynencie – który kraj warto wybrać?

Sporo z nas nierzadko podróżuje samolotami. Przecinamy Europę, udając się na urlop, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Lecz sporo z nas znacznie chętniej obiera odległe ziemie jako cel wycieczki. Tajlandia jest ostatnio niezwykle modna, co niektórzy nawet wybierają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Wyprawa za pomocą lokalnego biura wycieczkowego, czy np.
Czytaj więcej
oświetlone miasto nocą

Co niezwykłego może zaoferować turystom Australia, w jakim terminie najlepiej udać się do tego pięknego kraju

Australia jest najmniejszym kontynentem na Ziemi, co nie oznacza bynajmniej, że nieciekawym. Kraj ten, pomimo że leżący w dużej odległości od Polski cieszy się coraz większą popularnością pośród turystów, a i do zaoferowania ma rzeczywiście sporo. Chyba każdy, kto się tam wybiera, pomyśli o niezwykłym podwodnym świecie wokół Wielkiej Rafy Koralowej, i każdy chyba będzie chciał ją na własne oczy zobaczyć.
Czytaj więcej
Stok narciarski

Ciekawe a, także polecane miejsca, do jakich dobrze się wybierać na narty

Wiele osób wiele czasu poświęca teraz nad zastanawianiem się, gdzie dobrze udawać się się na narty. Czy należy raczej wybierać się do kurortów za granicę lub też wybierać jakieś pobliskie miejsca? Większość w tej kwestii zależy zwykle od gustów różnych osób. Nie łatwo tu jednak podjąć decyzję, zważywszy na naprawdę olbrzymią liczbę kurortów.
Czytaj więcej
1 2 3 6