Stok narciarski

Ciekawe a, także polecane miejsca, do jakich dobrze się wybierać na narty

Sporo ludzi wiele czasu poświęca obecnie nad zastanawianiem się, gdzie dobrze udać się na narty. Czy warto raczej wybierać się do kurortów za granicę lub też wybierać jakieś lokalne miejsca? Większość w tejże kwestii zależy nieraz od gustów rozmaitych turystów. Nie banalnie tu jednak podjąć decyzję, mając na uwadze naprawdę wielką ilość kurortów.
Czytaj więcej
oświetlone miasto nocą

Co niezwykłego może zaoferować turystom Australia, w jakim terminie najlepiej udać się do tego pięknego kraju

Australia jest najmniejszym kontynentem na Ziemi, co nie oznacza bynajmniej, że najmniej ciekawym. Kraj ten, mimo że leżący w dużej odległości od Polski cieszy się coraz większą popularnością pośród turystów, a i do zaproponowania ma naprawdę sporo. Każdy chyba, kto chce się tam wybrać, pomyśli o wspaniałym podwodnym świecie na Wielkiej Rafie Koralowej, i chyba każdy będzie chciał ją na własne oczy zobaczyć.
Czytaj więcej
Peru

Last minute Peru, egzotyczne wyjazdy

Peru to nie tylko kolebka jednej z najstarszych kultur na świecie, ale także jedno z najpiękniejszych lokalizacji na Ziemi. Peru zachwyca na każdym kroku. Przyroda jest nieprawdopodobnie obfita, mieszkają w tym miejscu delfiny, lwy morskie, jaguary, alpaki. Metropolia państwa Lima, to miasto kontrastów. Z jednej strony odnajdziemy w nim stare kolonialne centrum, oraz nowoczesną dzielnicę, a z drugiej, przyciągające się kilometrami w pobliżu brzegów Oceanu Spokojnego slumsy. Wybierając takie egzotyczne wyprawy, warto nie ulegać pierwszemu wrażeniu i podjąć próbę rozpoznać bliżej stolicę Peru, ponieważ z pewnością posiada ona swój niezwykły urok i oferuje niemało atrakcyjnych doznać.
Czytaj więcej
Zdjęcia ślubne

Noclegi bliziutko morza – czyli, miasto Kołobrzeg latem, przeciwko święto Wielkiejnocy

Bardzo chcesz w trakcie lata wybrać się nad morze i szukasz doskonałego hotelu? Wewnątrz Kołobrzegu znajdziesz hotele położone tylko paru metrów od samiutkiej wody! A może chcesz w iny sposób spędzić Wielkanoc aniżeli w domu? Wielkanoc odbywana nad samym morzem może przynieść nieoczekiwane dobre wrażenie!
Czytaj więcej
Wakacje w Pieninach

Brak planów na wakacje? Już dziś wydzierżaw domek letniskowy w Szczawnicy, a z całą pewnością wrócisz wypoczęty

Lato nadchodzi wielkimi krokami, więc to najwyższa pora na to, by stworzyć własne wakacyjne plany. Rozumie się samo przez się, iż co poniektórzy mają zorganizowany wyjazd już od zeszłego roku, jednakże znaczna większość ludzi zostawia tą sprawę na ostatnią chwilę. Jeżeli i Ty należysz do tych osób to już teraz powinieneś pomyśleć co pragnąłbyś robić w tegoroczne, letniskowe miesiące. Opcji jest wiele, w związku z tym tylko od Ciebie uzależnione to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.
Czytaj więcej
1 2 3 6