Kuba

Wypoczynek na innym kontynencie – który kraj warto wybrać?

Wielu z nas często podróżuje samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na wakacje, odwiedzając przyjaciół, robiąc interesy. Lecz część z nas coraz chętniej obiera dalekie ziemie jako cel wycieczki. Indonezja jest ostatnio niezwykle popularna, co niektórzy nawet wybierają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej kalkuluje? Podróż za pośrednictwem polskiego biura turystycznego, czy np.
Czytaj więcej
wakacje

W jakie miejsce należałoby się udać na wakacyjny wypoczynek?

Spędzanie wolnego czasu przez nas przyjmuje niesłychanie różne formy. Jednym ze sposobów, którym jest nadzwyczaj przyjemny bezsprzecznie są podróże. Jak się bowiem okazuje są one w wielu przypadkach wybierane przez nas jako forma spędzenia wolnego czasu. Taka propozycja bez wątpienia jest dla nas nadzwyczaj kształcąca, dlatego jeżeli wyłącznie posiadamy takie możliwości, to obowiązkowo powinniśmy je wykorzystać.
Czytaj więcej
krajobraz - wakacje

Pieniny – odpowiednie na wszystkie sezony w roku

Obecnie mamy bardzo dużo ciekawych alternatyw wyjazdu na urlop. Możemy wybrać się w podróż po Stanach Zjednoczonych, kupując niedrogi bilet do Chicago. Mamy szansę wyskoczyć na nastrojowy weekend do Paryża, korzystając z promocji przewoźników lotniczych. Jeśli chodzi o nasz kraj, największą popularnością cieszy się wybrzeże oraz Pojezierze Mazurskie, ze względu na opcję kąpieli wodnej. Jednak jeśli naprawdę chcesz wypocząć, najciekawsze będą Pieniny, nie tylko na lato.
Czytaj więcej
Egipt

Dobre strony jesiennego urlopu

Czasami zdarza się, że urocza perspektywa urlopu pojawia się w nietypowym, bo jesiennym momencie. A słońce? – myślimy zwykle. Jednak gdy przeanalizujemy całą sytuację, wywnioskujemy, że ta najbardziej sentymentalna pora roku jest wprost wymarzona na wakacje. Co więcej, naprawdę istnieje duża ilość osób, którym wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – z chwilą gdy temperatura odczuwalnie spada, zaczynają wielkie pakowanie.
Czytaj więcej
landszaft - wakacje

Gdzie dobrze jest udać się na wakacje?

Wakacje to wspaniały czas, na który wiele ludzi wyczekuje kilka miesięcy. Jedni z nas już znacznie wcześniej całość dokładnie planują i wybierają najciekawsze destynacje na wakacyjne podróże, niektórzy preferują iść na żywioł, a jeszcze inni ludzie polują na korzystne oferty. Nie zważając jednak na to, czy na urlop zamierzamy wydać mnóstwo pieniędzy, czy też planujemy cokolwiek zaoszczędzić, najważniejsze jest naturalnie to, aby spośród wielu możliwości znaleźć najciekawsze miejsca wakacyjne, jakie zagwarantują nam miło spędzone chwile.
Czytaj więcej
pokój hotelowy

Zamierzasz przenocować we Wrocławiu, ale nie masz pojęcia, gdzie? W stolicy Dolnego Śląska nie brakuje eleganckich obiektów

Porządnie rozbudowana baza noclegowa to teraz konieczność w modnych turystycznie miejscowościach. Z obiektów noclegowych pragną skorzystać zresztą nie tylko zwiedzający, ale też osoby, które do miasta przybywają w sprawach zawodowych. Na Dolnym Śląsku uznaniem szczyci się Wrocław, stolica rejonu okazuje się nie tylko ważnym punktem na turystycznej mapie Polski, lecz również ważną sceną biznesu oraz inwestycji. Wygodne hotele są w tym mieście niesamowicie potrzebne.
Czytaj więcej
Wakacje w Pieninach

Brak planów na wakacje? Już dziś wydzierżaw domek letniskowy w Szczawnicy, a z całą pewnością wrócisz wypoczęty

Lato zbliża się wielkimi krokami, zatem to najwyższy czas na to, by stworzyć własne wakacyjne plany. Rozumie się samo przez się, że niektórzy mają zaplanowany urlop już od zeszłego roku, tymczasem zdecydowana większość ludzi zostawia tą kwestię na ostatnią chwilę. Jeżeli i Ty przynależysz do tych osób to już dzisiaj powinieneś pomyśleć co chciałbyś robić w tegoroczne, wakacyjne miesiące. Możliwości jest mnóstwo, zatem tylko od Ciebie uzależnione to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.
Czytaj więcej
wejście do hotelu

Już w tej chwili zarezerwuj hostel nieopodal morza w Kołobrzegu

Początek maja to perfekcyjny termin na to, aby począć planować tegoroczne wakacje. Nie ulega wątpliwości, iż co poniektórzy mają już zarezerwowany urlop za granicę od trzech miesięcy. Jeżeli Tobie nie udało się do tej pory nic zaplanować to dokładnie dzisiaj jest bardzo dobry moment, aby to zrobić. Usiądź już teraz do notebooka i zorientuj się jakie są najatrakcyjniejsze kierunki na wczasy w tym roku.
Czytaj więcej
1 2 3 8