Niemcy

Czy możemy zarobić na blogach podróżniczych? Czy jest to realne? Co warto o tym wiedzieć?

Podróżowanie staje się sposobem na życie dla wielu osób. To co jeszcze nie tak dawno wydawało się dziwne, a nawet niezbyt realne do zrealizowania, dzisiaj z całą mocą wdrażają w życie niektóre osoby. Podróżują wszędzie, tam gdzie bardzo trudno sobie wyobrazić, że możemy się dostać. W przeszłości nie było to takie pewne, więc śledziliśmy różnorodnych podróżników, którzy mieli swoje programy w telewizji. W dzisiejszych czasach liczne blogi podróżnicze potwierdzają, że każdy jest w stanie próbować swoich sił.
Czytaj więcej
Wakacje w Pieninach

Brak planów na wakacje? Już dziś wydzierżaw domek letniskowy w Szczawnicy, a z całą pewnością wrócisz wypoczęty

Lato nadchodzi wielkimi krokami, zatem to najwyższy moment na to, żeby stworzyć swoje wakacyjne plany. Nie ulega wątpliwości, że co poniektórzy mają zaplanowany wyjazd już od minionego roku, tymczasem zdecydowana większość osób zostawia tą kwestię na ostatnią chwilę. Jeżeli i Ty należysz do tych osób to już dzisiaj trzeba zastanowić się co chciałbyś robić w tegoroczne, wakacyjne miesiące. Opcji jest mnóstwo, więc tylko od Ciebie uzależnione to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.
Czytaj więcej
wejście do hotelu

Już w tej chwili zarezerwuj hostel nieopodal morza w Kołobrzegu

Początek maja to świetny termin na to, żeby zacząć organizować tegoroczne wczasy. Wiadomo, że niektórzy mają już zarezerwowany wyjazd za granicę od trzech tygodni. Jeśli Tobie nie udało się jak dotąd nic zaplanować to dokładnie dziś jest olśniewający moment, by to zrobić. Siadaj już teraz do tableta i dowiedz się jakie są najmodniejsze kierunki na wczasy w tym roku.
Czytaj więcej
Skandynawia

W jakiej kwocie mamy sposobność kupić bilety lotnicze Kraków Sztokholm?

Wakacje to niesamowity czas, z jednej strony możemy wypocząć po wszelkich problemach upływającego roku, zwolnić, lecz z drugiej strony możemy też nawiedzić wiele ciekawych miejsc i poznawać ich kulturę. Dlatego właśnie trzeba się rzetelnie zastanowić gdzie pragniemy zajechać na wakacje, tak żeby otrzymywać świadomość, że dobrze wybierzemy oraz będziemy usatysfakcjonowani ze swojej decyzji.
Czytaj więcej
Kuba

Wypoczynek na innym kontynencie – który kraj warto wybrać?

Wielu z nas często lata samolotami. Przecinamy Europę, wybierając się na wakacje, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Jednak część z nas znacznie chętniej wybiera dalekie ziemie jako cel urlopowy. Tajlandia jest ostatnio niezwykle popularna, co niektórzy nawet wybierają się w rejony obu Ameryk. Co się nam mocniej kalkuluje? Podróż za pomocą polskiego biura turystycznego, czy np.
Czytaj więcej
Izrael

Dlaczego opłaca się wybrać się przynajmniej od czasu do czasu na wycieczkę zorganizowaną samodzielnie, miast korzystać co roku z ofert biur podróży?

Myśląc o tym gdzie wybrać się na wakacje często bierzemy pod uwagę kierunki dosyć standardowe. Trochę z przyzwyczajenia, bo w niektórych krajach byliśmy już oraz dobrze nam się kojarzą. Trochę także z tego względu, że korzystając z tego co oferują biura podróży mamy większą ilość ofert raczej standardowych i dość powszechnych. A co jakby tak tego roku roku samodzielnie zaplanować sobie wyjazd w nie aż tak oczywiste miejsce? Może być tak, że to będą jedne z lepszych wakacji w naszym życiu. Gdzie dobrze jest pojechać?
Czytaj więcej
pokój hotelowy

Jak wyszukać dobry lokal weselny w Warszawie?

Każda para organizująca wesele pragnie, aby wszystko przebiegało zgodnie z zamierzeniami. Nie dopuszcza myśli o żadnych problemach, ponieważ ma to być szczególny dzień w ich życiu, który będą wspominać z prawdziwym uśmiechem na twarzy. Jednym z najistotniejszych punktów w trakcie dogrywania szczegółów związanych z uroczystością jest znalezienie stosownego hotelu. W jaki sposób zatem wybrać najlepszy lokal w stolicy?
Czytaj więcej
1 2 3 9