turysta

Tunezja

W jaki sposób zagwarantować sobie urlop marzeń? Pomysł na niedrogie i niezapomniane wakacje!

Wakacje są momentem wypoczynku, jak i zdobywaniem nowych doświadczeń, jakie będziemy wspominać przez cały kolejny rok. Wiele osób uwielbia spędzać wczasy w egzotycznych krajach, ponieważ tam czeka na nas piękne morze oraz wspaniała pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś wiele interesującychrozwiązań, jednakże dość sporo osób ma problem z wybraniem odpowiedniego miejsca, w którym będzie mogła spędzić długo wyczekiwane wczasy.
Czytaj więcej
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miejsca które musisz odwiedzić. Zobacz co radzą fachowcy

Najnowsze badania dotyczące turystów odwiedzających Polskę pokazują, że jest to kraj chętnie zwiedzany przez mieszkańców krajów sąsiednich – Niemiec, Czech, Ukrainy itp. Od czasu otwarcia granic, coraz częściej przybywają obywatele odleglejszych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, lub Włoch. Kraj nie za często odwiedzają turyści z innych kontynentów, takich jak Azja, Australia czy Ameryka południowa.
Czytaj więcej
Stok narciarski

Ciekawe a, także polecane miejsca, do jakich dobrze się wybierać na narty

Wiele osób wiele czasu poświęca dziś nad zastanawianiem się, gdzie najpewniej udać się na narty. Czy dobrze raczej wybrać się do kurortów za granicę bądź też wybierać jakieś pobliskie góry? Sporo w tejże spraw uzależnione jest w większości wypadków od gustów różnych osób. Nie łatwo tu jednak podjąć decyzję, mając na uwadze naprawdę ogromną ilość kurortów.
Czytaj więcej
Wrocław

Jak przyjemne atrakcje oczekują na wycieczkowiczów decydujących się na podróż do Wrocławia?

Jeśli planujemy poznawanie pięknego miasta Wrocław i chcemy przyjemnie w nim spożytkować swój wolny czas, to opłaca się przejrzeć pokrótce najciekawsze atrakcje Wrocławia, jakie udostępnione są dla zwiedzających. Wrocław to bowiem bardzo rozrywkowe miejsce, cieszące się dużym zaciekawieniem i żyjące przez całą dobę. Wycieczkowicze lubiący zwiedzanie i słuchanie opowieści na temat urokliwych zakątków także znajdą coś dla siebie.
Czytaj więcej