turysta

Wrocław

Jak przyjemne atrakcje oczekują na wycieczkowiczów decydujących się na podróż do Wrocławia?

Jeżeli mamy w planach poznawanie pięknego miasta Wrocław i chcemy miło w nim spędzić swój wakacyjny czas, to powinno się przejrzeć w skrócie najciekawsze atrakcje Wrocławia, które otwarte są dla wycieczkowiczów. Dolnośląska stolica to bowiem wyjątkowo ciekawe miasto, szczycące się dużym zaciekawieniem i żyjące przez 24h/dobę. Osoby preferujące zwiedzanie oraz poznawanie historii interesujących zakątków także znajdą coś dla siebie.
Czytaj więcej
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miejsca które musisz odwiedzić. Zobacz co radzą fachowcy

Nowe badania na temat turystów przyjeżdżających do Polski pokazują, że jest to kraj chętnie odwiedzany przez mieszkańców państw sąsiadujących – Niemiec, Czech, Ukrainy itp. Od czasu otwarcia granic, coraz chętniej przybywają mieszkańcy odleglejszych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, czy Włoch. Polskę raczej rzadko odwiedzają turyści spoza kontynentu europejskiego.
Czytaj więcej
Tunezja

W jaki sposób zagwarantować sobie urlop marzeń? Pomysł na niedrogie i niezapomniane wakacje!

Wakacje są czasem odpoczynku, jak i zdobywaniem nowych doświadczeń, jakie będziemy mogli przypominać sobie przez cały następny rok. Sporo osób uwielbia spędzać wczasy w egzotycznych krajach, gdzie czeka na nas przepiękne morze a także perfekcyjna pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś sporo ciekawychrozwiązań, jednakże wiele osób ma problem z wybraniem odpowiedniego miejsca, w którym spędzi długo wyczekiwane wakacje.
Czytaj więcej