Efektywne sposoby na reklamę

Reklama zewnętrzna mieniona jest z języka angielskiego outdoorową albo uliczną reklamą.
Outdoor oznacza reklamę, jaka eksponowana jest na zewnątrz na specjalnie do tego określonych nośnikach reklamy: billboardach, filarach ogłoszeniowych, nośnikach zamontowanych na przystankowych wiatach lub kioskach, tablicach elektronicznych albo telebimach.

Druk

Autor: Peter Kofler
Źródło: http://www.flickr.com
Reklamy outdoorowe należą do technik marketingu niestandardowego lub marketingu partyzanckiego. Przykładem takiej reklamy może być opakowanie domku czy też reklama wielkoformatowa z spożytkowaniem form trójwymiarowych.
Typy reklam outdoorowych: billboardy Wrocław to popularne wielkoformatowe tablice określone do demonstracji plakatów reklamowych. Najczęściej umieszczane są przy ulicach poza obszarami zabudowanymi. Billboard częstokroć bywa oświetlony dla zapewnienia odpowiedniej widzialności plakatu nocą. Citylight – to panel reklamowy o wymiarach 1,20 × 1,80 m. Plakat reklamowy zawieszany jest za szybą jak też podświetlany. Citylight instalowane są na przystankowych wiatach, latarniach czy też jest wolnostojącą reklamą.

Jeśli szukasz pokrewnych materiałów na przedstawiany wątek, to śmiało zobacz to unikalne źródło (http://mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-mielec) – ono też będzie godne Twojego zainteresowania.

Reklama pneumatyczna – to dmuchana reklama, posiada mobilny pneumatyczny nośnik reklamy zewnętrznej. Jest szybka w montażu i łatwa w transporcie, a oprócz tego efektownie się prezentuje. Stosowana jest na imprezach plenerowych. Reklama wielkoformatowa – tego wariantu reklamy mają nawierzchnię powyżej 100 m². Najczęściej są instalowane na ścianach budynków bądź na rusztowaniu w czasie remontu domu.

Reklamy wielkoformatowe zrealizowane są z winylowej siatki backlight, jaka przepuszcza światło albo z pełnego winylu frontlight, który światła nie przepuszcza. Reklama wielkoformatowa może również mieć formę wolnostojącej reklamy.