Praktyczny gadżet dla twojego mężczyzny jego wymarzonym upominkiem

Niezwykle trudno jest kupić przydatny prezent dla mężczyzny. Po jakimś czasie mianowicie dochodzi się do wniosku, że ma on już w swej kosmetyczce dziesięć otwartych tubek kremu po goleniu, zaś bokserki, które prezentujesz mu przy każdej mniejszej okazji, zamiast niespodzianki są oczywistością.

Należy wtedy mieć na uwadze, że niemal każdy mężczyzna posiada skłonność do gromadzenia ciekawych gadżetów. O konkretnym właśnie będzie mowa poniżej.

karta ninja

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Karta przezycia lub karta przetrwania to survivalowy drobiazg, który dzięki swym niewielkim rozmiarom bez trudu zmieści się w portmonetce- . Jego powszechne wymiary to zazwyczaj 45 mm x 69 mm przy grubości 2 mm. Karta przezycia zrobiona jest najczęściej ze stali nierdzewnej o niewiarygodnie dużej twardości. Ponadto oferowana jest ona zawsze w komplecie z ładnym etui. Dlaczego nazywa się ją kartą przeżycia? Ponieważ zawiera w sobie aż jedenaści funkcji, które bez wątpienia określane są jako potrzebne do przetrwania w survivalowej rzeczywistości.

Karta przetrwania zawiera otwieracz do puszek, klucz motylkowy, piłkę z dwurzędowymi zębami, wypust na brelok lub kółko od kluczy, klucz oczkowy 4mm, 5 mm, 6mm, 7mm, 8mm i 10mm, wskaźnik mapowy, miarkę, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, a także nóż, a więc klasyczny przybornik niezbędny przy codziennych wyzwaniach stuprocentowego mężczyzny. Poza tym, koszt tego przedmiotu okazuje się być faktycznie niewielka, a twój mąż już nigdy nie będzie zmuszony otwierać napoju zębami, dokręcać śrubki za pomocą noża czy godzinami prowadzić poszukiwania otwieracza do puszki- .

Jeśli myślisz, że niniejszy artykuł jest warty przeczytania, to bez zwłoki kliknij ten odnośnik i przeczytaj udostępniony tutaj (http://www.zygzakrent.pl/cennik/) materiał – on również Cię zainteresuje.

Przy takim uniwersalnym podarku kolejne majtki czy komplet do golenia rzeczywiście zdaje się błahym pomysłem, który nie wymagał od ciebie za grosz wyobraźni.

Pomimo powszechnej opinii panowie okazują się o wiele bardziej wybredni w temacie prezentów niż panie. Odmienność pomiędzy płciami polega głównie na tym, że uwielbiają oni uniwersalne przedmioty.

Tych niestety w dzisiejszych czasach mamy ograniczoną ilość. Być może karta przeżycia stanie się podarunkiem, który całkowicie usatysfakcjonuje męską konieczność praktycyzmu.