Świnoujście i Rewal – sprawdź czy warto tam jechać

Świnoujście latem nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony globtroterów. Do tego miasteczka turystycznego położonego blisko granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko Polacy, ale również nasi zachodni sąsiedzi, którzy niezwykle cenią sobie tamtejsze plaże jak również niższe ceny, które spotykają w Świnoujściu. Przystępne ceny i wysoki standard to walory, które zdecydowanie przemawiają za poznaniem i spędzeniem urlopu właśnie w Świnoujściu.

Widzimy to po noclegach w Świnoujściu . One są swego rodzaju wizytówką, która świadczy o tym, że miasto jest doskonale przygotowane do przyjęcia wszystkich, również tych wyjątkowo wymagających turystów.

Świnoujście

Autor: Krzysztof Barabosz
Źródło: www.flickr.com

Noclegi Świnoujście są świetnym wyborem, jeśli chcemy zobaczyć miasto również pod kątem architektury. Wbrew pozorom Świnoujście, to nie tylko i wyłącznie dostęp do Bałtyku i możność tylko zażywania słonecznych kąpieli. W mieście tym mamy szansę poznania architektury, która z racji tegoż, iż znajduje się w bliskiej odległości od morza, zawiera w sobie cechy, których nie możemy odnaleźć w kurortach oddalonych od morza o kilkadziesiąt kilometrów. Świnoujście to miasto, w którym znajdziemy kilka zabytków, którym bez wątpienia warto poświęcić nieco naszej uwagi. Tutaj dane nam będzie poznać kilka fortów a także zabytkowe kamienice. Oprócz tego zwiedzić będziemy mogli także dobrze zachowane obiekty sakralne.

Świnoujście to jedne jedyne miejsce w województwie Zachodniopomorskim, które oferuje gościom w dobrej cenie noclegi. Noclegi w Rewalu jak na od pewnego czasu mogą się pochwalić zaufaniem wielu turystów, którzy przemierzają setki kilometrów, ażeby wypoczywać właśnie w tej wsi.

Kliknij ten link, żeby przekonać się, co inny serwis udostępnił (http://www.e-militaria.pl/) na opisywany wątek. To z pewnością też Cię zainteresuje.

Rewal jest miejscem, gdzie oczekuje na nas dziewicze piękno natury. Jest to wyjątkowa wieś, która znajduje się w środkowej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Rewal to wieś, która zbudowana jest w najwyższej części klifu, co już pokazuje, że jest to zakątek, który różni się od pozostałych nadmorskich kurortów.

Spędzanie wakacji w Rewalu przebiegnie nam na podziwianiu cudownych pejzaż jak również na łapaniu promieni słonecznych, na dobrze przygotowanych plażach, które nie są jeszcze tak zatłoczone, jak w najbardziej obleganych kurortach.