Internet

Tunezja

W jaki sposób zagwarantować sobie urlop marzeń? Pomysł na niedrogie i niezapomniane wakacje!

Wakacje są czasem odpoczynku, jak i zdobywaniem nowych doświadczeń, jakie będziemy mogli przypominać sobie przez cały następny rok. Sporo osób uwielbia spędzać wczasy w egzotycznych krajach, gdzie czeka na nas przepiękne morze a także perfekcyjna pogoda. Biura podróży mogą zaoferować dziś sporo ciekawychrozwiązań, jednakże wiele osób ma problem z wybraniem odpowiedniego miejsca, w którym spędzi długo wyczekiwane wakacje.
Czytaj więcej
Miotła

Prostszy sposób na rozliczenie PIT-ów

Jest to najbardziej znanym i – na przekór losu – uznanym sposobem rozliczania deklaracji PIT. Istotną rolę pełni tutaj Internet, ale bez głosu nie są omijane także aplikacje podatkowe, które unowocześniają życie wielu osób i sprawiają, że doroczny przymus jest… nawet przyjemny!
Czytaj więcej
parasole słomiane na plaży

Z jakich powodów nasi rodacy wybierają zagraniczne wycieczki, a szczególnie eskapady do egzotycznych krajów

W dobie PRL-u najczęściej wyjeżdżało się w lipcu bądź sierpniu nad Morze Bałtyckie i spędzało kilka dni w jednym z nowo wzniesionych ośrodków wczasowych. Jeśli ktoś zapragnął wyjechać zagranicę, to jego wybory były mocno ograniczone – często obieranym kierunkiem były Węgry, a zwłaszcza Balaton, lecz ile razy można przyjeżdżać w to samo miejsce.
Czytaj więcej