sieci

praca

Biura rachunkowe na terenie Malborka – a więc, „nie jest nas tak malutko, jak się wydaje”!

Jak z pewnością wielu spośród Was wie – i chodzi tu zarazem o osoby mieszkające jak i przejezdne – iż miasteczko Malbork, nie bywa zbyt dużym miasteczkiem, pomimo że jego historia jest niewiarygodnie znacząca, nie wspominając już o bogactwie owej natury historycznej w formie między innymi zamku krzyżackiego, który to jest równocześnie najbardziej ważnym miejscem w owym miasteczku.
Czytaj więcej
pokój hotelowy

Jak wyszukać dobry lokal weselny w Warszawie?

Każda para organizująca wesele pragnie, by wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Nie dopuszcza myśli o żadnych trudnościach, ponieważ ma to być szczególny dzień w ich życiu, który będą przypominać sobie z prawdziwym uśmiechem na twarzy. Jednym z najistotniejszych elementów w trakcie dogrywania szczegółów związanych z uroczystością jest wyszukanie należytego hotelu. W jaki sposób w takim razie wybrać idealny lokal w Warszawie?
Czytaj więcej
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miejsca które musisz odwiedzić. Zobacz co radzą fachowcy

Nowe badania na temat turystów przyjeżdżających do Polski pokazują, że jest to kraj chętnie odwiedzany przez mieszkańców państw sąsiadujących – Niemiec, Czech, Ukrainy itp. Od czasu otwarcia granic, coraz chętniej przybywają mieszkańcy odleglejszych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, czy Włoch. Polskę raczej rzadko odwiedzają turyści spoza kontynentu europejskiego.
Czytaj więcej
Praca doradcy podatkowego

Zbliża się koniec kwietnia, nie zapomnij zadeklarować PIT-a

Początek każdego roku w Polsce to okres, kiedy większość ludzi musi powoli zacząć sporządzanie deklaracji podatkowych. Gdyż każda osoba, która w ubiegłym roku otrzymała jakiekolwiek przychody, musi z nich się zadeklarować w urzędzie podatkowym. Wówczas potrzebujemy uzupełnić odpowiedni formularz, który wybieramy w zależności od tego, jakiego typu było źródło otrzymanych dochodów. Mnóstwo osób wypełnia formularz numer 37, stworzony dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie, a także rencistów. Oto pare metod na szybkie uporanie się z tym obowiązkiem.
Czytaj więcej