sieci

w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miejsca które musisz odwiedzić. Zobacz co radzą fachowcy

Nowe badania na temat turystów odwiedzających Polskę pokazują, że jest to kraj najchętniej odwiedzany przez obywateli państw sąsiednich – Niemiec, Czech, Ukrainy i tak dalej. Od czasu otwarcia granic, coraz częściej przyjeżdżają mieszkańcy dalej położonych krajów europejskich – Francji, Hiszpanii, lub Włoch. Kraj raczej rzadko zwiedzają osoby spoza kontynentu europejskiego.
Czytaj więcej
Praca doradcy podatkowego

Zbliża się koniec kwietnia, nie zapomnij zadeklarować PIT-a

Pierwszy kwartał każdego roku w naszym kraju to okres, kiedy wielu ludzi musi pomału zacząć dokonywanie deklaracji podatkowych. Gdyż każda jednostka, która w ubiegłym roku uzyskała jakiekolwiek przychody, powinna z nich się zadeklarować w urzędzie podatkowym. W tym celu musimy uzupełnić właściwy formularz, który wybieramy w rozróżnieniu od tego, jakiego typu było źródło naszych dochodów. Najwięcej osób wypełnia druk numer 37, przeznaczony dla osób zatrudnionych na umowę o prace, a także rencistów. Oto pare sposobów na prędkie uporanie się z tym obowiązkiem.
Czytaj więcej
praca

Biura rachunkowe na terenie Malborka – a więc, „nie jest nas tak malutko, jak się wydaje”!

Jak z pewnością wielu z Was wie – i chodzi tu zarazem o osoby zamieszkujące jak i przejezdne – że miasto Malbork, nie bywa nazbyt sporym miastem, mimo iż jego historia bywa bardzo znacząca, nie wspominając już o bogactwie owej natury historycznej w postaci w szczególności zamku krzyżackiego, który bywa zarazem najbardziej ważnym miejscem wewnątrz tym konkretnym miasteczku.
Czytaj więcej
pokój hotelowy

Jak wyszukać dobry lokal weselny w Warszawie?

Każda para organizująca wesele pragnie, aby wszystko przebiegało zgodnie z zamierzeniami. Nie dopuszcza myśli o żadnych problemach, ponieważ ma to być szczególny dzień w ich życiu, który będą wspominać z prawdziwym uśmiechem na twarzy. Jednym z najistotniejszych punktów w trakcie dogrywania szczegółów związanych z uroczystością jest znalezienie stosownego hotelu. W jaki sposób zatem wybrać najlepszy lokal w stolicy?
Czytaj więcej