sieci

praca

Biura rachunkowe na terenie Malborka – a więc, „nie jest nas tak malutko, jak się wydaje”!

Jak z pewnością wielu z Was wie – i chodzi tu zarazem o osoby mieszkające jak również przejezdne – że miasto Malbork, nie bywa zbyt sporym miasteczkiem, pomimo że jego historia bywa niewiarygodnie znacząca, nie wspominając już o bogactwie wspomnianej natury historycznej w formie między innymi zameczku krzyżackiego, który to jest zarazem najważniejszym miejscem w owym mieście.
Czytaj więcej
pokój hotelowy

Jak wyszukać dobry lokal weselny w Warszawie?

Każda para organizująca wesele pragnie, aby wszystko przebiegało zgodnie z zamierzeniami. Nie dopuszcza myśli o żadnych problemach, ponieważ ma to być szczególny dzień w ich życiu, który będą wspominać z prawdziwym uśmiechem na twarzy. Jednym z najistotniejszych punktów w trakcie dogrywania szczegółów związanych z uroczystością jest znalezienie stosownego hotelu. W jaki sposób zatem wybrać najlepszy lokal w stolicy?
Czytaj więcej
Praca doradcy podatkowego

Zbliża się koniec kwietnia, nie zapomnij zadeklarować PIT-a

Pierwszy kwartał każdego roku w Polsce to moment, kiedy wielu z nas musi powoli zacząć dokonywanie rozliczeń podatkowych. Bowiem każda jednostka, która w ubiegłym roku otrzymała jakiekolwiek przychody, musi z nich się rozliczyć w urzędzie skarbowym. W tym celu potrzebujemy uzupełnić właściwy formularz, który wybieramy w rozróżnieniu od tego, jakiego typu było źródło naszych dochodów. Mnóstwo osób wybiera formularz numer 37, stworzony dla osób zatrudnionych na umowę o dzieło, a także rencistów. Oto pare sposobów na szybkie uporanie się z tym zadaniem.
Czytaj więcej
w drodze

Turystyka w Polsce, czyli miejsca które musisz odwiedzić. Zobacz co radzą fachowcy

Najnowsze badania na temat turystów odwiedzających Polskę pokazują, że jest to kraj najczęściej odwiedzany przez mieszkańców krajów sąsiadujących – Niemiec, Czech, Ukrainy i tak dalej. Od momentu otwarcia granic, coraz częściej przybywają obywatele dalej położonych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, lub Włoch. Kraj raczej rzadko zwiedzają osoby z innych kontynentów, takich jak Azja, Australia czy Ameryka południowa.
Czytaj więcej